1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Юридична психологія. Характеристика емоцій та почуттів. Психологія особистості правопорушника
Вступ......3
Завдання 1. Характеристика емоцій та почуттів, їх вплив на
діяльність правоохоронця.....5
Завдання 2. Психологія особистості правопорушника....12
Завдання 3. Визначити якому виду уяви відповідають положення: ....16
а) “Формує образи на основі опису об’єктів»;
б) «Створює нові, оригінальні образи»;
в) «Відтворює образи за словесним описом»
Висновки..........17
Використана література......18
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
18
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Професійна діяльність працівників правоохоронних органів здійснюється в умовах, що потребують розвиненої саморегуляції психічних станів та поведінки в цілому. У повсякденному житті і при виконанні службових завдань співробітник, з огляду на значимість для нього певних ситуацій, зазнає тих чи інших переживань. Разом з тим, більшість цих ситуацій потребує контролю над їх виявленням, подолання негативних станів, наполегливості та стійкості в досягненні поставленої мети. Регулятором конкретних актів поведінки виступають емоції, почуття, воля.
Емоції — психічне відображення дійсності у формі безпосереднього переживання життєвих явищ і ситуацій, зумовленого ставленням суб'єкта до задоволення чи незадоволення потреб
(страх, гнів, радість тощо). Емоції поділяють за їх якісними характеристиками (позитивні та негативні) і за модальністю (значення). Позитивні емоції закріплюють корисні пристосувальні механізми; негативні — викликаючи психологічне напруження, мобілізують на подолання перешкод, на пошук умов та засобів для досягнення бажаного результату.
Емоції ситуативно зумовлені, вони є безпосередньою реакцією на приємний чи неприємний вплив, на чуттєво відображені якості речей. Причини емоцій не завжди усвідомлюються, але обов'язково визначаються моральними та естетичними оцінками, притаманними даному суспільству. За тривалістю вони більш короткочасні, ніж почуття.
Емоційні явища, як і всі психічні процеси, тісно пов'язані з діяльністю мозку. Дослідженнями вчених-психофізіологів установлено, що існують локалізовані центри, які керують емоційними реакціями. Такі центри знаходяться у підкорковій частині мозку, що в процесі еволюційного розвитку людини майже не змінилась. Але кора, постійно розвиваючись, «олюднила» як саму підкірку, так і зміст та характер перебігу емоційних явищ.
Людський мозок — цілісна система, де кора та підкірка перебувають у безперервній взаємодії. Якщо кора головно мозку контролює підкірку, чинить переважно регулюючий, гальмуючий вплив (наприклад, стримує зовнішні вияви почуттів), то підкорка стимулює кору великих півкуль.
Почуття — форма переживання людиною свого ставлення до об'єктів та явищ дійсності, що відзначається стійкістю та має стабільну мотиваційну значимість;
це вищий продукт розвитку емоцій. Почуття формуються у людини в міру її включення в соціальні відносини, тобто при розвитку індивіда як особистості. Переживаючи ті чи інші почуття, він оперує історично виробленими поняттями (добро, зло, справедливість тощо). Сильне, абсолютно домінуюче почуття називається
пристрастю.
Емоції і почуття виконують подвійну
функцію
—
сигнальну
та
регулятивну.
В індивідуально-психологічному плані сигнальна функція полягає в тому, що певні подразники і супроводжуючі 'їх емоції закріплюються, формуючи особистий емоційний досвід людини. У соціальному плані вона дозволяє одній людині зрозуміти психічний стан іншої.
Завдання 3. Визначити якому виду уяви відповідають положення: а) “Формує образи на основі опису об’єктів»; б) «Створює нові, оригінальні образи»; в) «Відтворює образи за словесним описом».
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.