1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Штрихове кодування продукції України 4
2. Класифікація, формування асортименту, споживчих властивостей; вимоги до якості, пакетування, маркування, транспортування і зберігання, а також кодування за УКТЗЕД: карамельні вироби 15
ВИСНОВКИ 23
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 24
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
24
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Після здобуття незалежності і початку впровадження ринкових умов господарювання в Україні виникла потреба чіткого роспізнавання продукції, що поставляється в України з інших країн, де в цей час вже існувала чітка система кодування товарів за допомогою штрихкодів - с
истема EAN•UCC.
Першим кроком в напрямку впровадження цієї системи Постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.93 р. № 180 "Про організацію виробництва електронних касових апаратів, ваго-касових комплексів, систем і засобів штрихового кодування". Постановою затверджені заходи щодо розробки та виготовлення технічних засобів штрихового кодування.
Система EAN•UCC
— всесвітня міжгалузева система стандартів, методик ідентифікації та штрихового кодування;
Ідентифікаційний номер EAN•UCC
— номер, сформований відповідно до стандартів системи EAN•UCC з метою забезпечення однозначної ідентифікації об’єкта обліку, зокрема торгової одиниці (товарної позиції);
Штриховий код EAN•UCC
— штриховий код, сформований відповідно до стандартів системи EAN•UCC, в якому, зокрема, кодується ідентифікаційний номер EAN•UCC.
До штрихових кодів EAN•UCC належать декілька символік штрихових кодів, наприклад, штрихові коди EAN-13 та EAN-8 можуть застосовуватися для маркування торгових одиниць, штриховий код UCC/EAN-128 може застосовуватися для маркування транспортних одиниць.
Система штрихового кодування Система EAN•UCC вводиться з метою:
Створення умов для впровадження в Україні інформаційних технологій автоматичної ідентифікації та електронного обміну даними і створення інформаційної бази для контролю та управління товарно-грошовим обігом, удосконалення систем обліку продукції;
Підвищення конкурентоспроможності українських товарів на вітчизняному та зарубіжному ринках;
Скорочення часу товарообігу за рахунок застосування електронних засобів обліку при виробництві товару, його складуванні, транспортуванні, реалізації та звітності державним органам.
Згідно наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 20.08.2002 р. №255 набуло чинність нове Положення про штрихове кодування товарів.
На перший погляд, нове Положення про штрихове кодування товарів (далі — Положення) мало чим відрізняється від попереднього, затвердженого наказом МЗЕЗторгу від 27.08.96 р. №530 (далі — Попереднє положення). Але відмінності все ж є, і досить істотні.
Вони пов’язані з Рішенням Держпідприємництва від 13.05.99 р. №17-33/5, де зазначено про невідповідність Попереднього положення Указу Президента України від 03.02.98 р. №79/98 “Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності”. Наприклад, підпункт 1.3.1 Попереднього положення містив таке: “Кодування товарів внутрішніми штриховими кодами EAN здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності відповідно до чинних нормативних документів Асоціації “ЄАН-Україна”.
Однак нормативні акти, які містять такі правила і норми, відповідно до постанови КМУ від 28.12.92 р. №731, підлягають державній реєстрації. Таким чином, нормотворчість Асоціації “ЄАН-Україна” фактично була виведена з-під контролю держави у формі реєстрації в Мін’юсті. У новому Положенні немає такої категоричності щодо прав Асоціації “ЄАН-Україна”; є лише згадка про необхідність дотримання специфікацій Асоціації, а не її наказів.
У новому Положенні немає й вимоги про обов’язкове штрихове кодування всіх товарів, крім зазначених в Попередньому положенні. Тепер чітко сказано, що штриховому кодуванню підлягають товари, щодо яких таку вимогу встановлено законодавчими актами (передусім, законами).
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.