1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВПЛИВ ШЛЮБНОЇ ДЕЗАДАПТАЦІЇ НА ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СІМЕЙНИХ ВІДНОСИН
ВСТУП 3
1. Соціально-психологічні особливості шлюбної дезадаптації 5
1.1. Поняття шлюбної дезадаптації 5
1.2. Фактори, які впливають на шлюбну деадаптацію 8
1.3. Особливості шлюбної дезадаптації, які проявляються в сімейних відносинах 12
2. Особливості впливу шлюбної дезадаптації на розвиток сімейних відносин 19
2.1. Робота психолога з адаптивними сім’ями 19
2.2. Практичні рекомендації по зменшенню впливу шлюбної дезадаптації на шлюбні відносини 30
ВИСНОВКИ 33
ЛІТЕРАТУРА 35
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
36
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Так, переконання в тому, що за допомогою досить примітивної системи економічних і юридичних мір (збільшення допомоги, більш тривала відпустка по догляді за дитиною і т.д.) можна впливати на підвищення народжуваності, змушує владні структури вдаватись до масштабних програм, що лише деформує демографічну структуру, що склалась, а зовсім не змінює стратегію народжуваності.
Неправильна орієнтація соціальної роботи може бути причиною постановки нереалістичних цілей, вибору неефективних технологій і методик. Тому аналіз соціальної дійсності і вибір стратегій, адекватних об'єктивному станові справ, мають пряме відношення до змісту й організації соціальної роботи.
1.3.
Особливості шлюбної дезадаптації, які проявляються в сімейних відносинах
Причиною виникнення соціальних проблем у неповних сім'ях є в першу чергу малозабезпеченість, оскільки в сім'ї є усього один трудовий прибуток (іноді трудового прибутку немає взагалі, і сім'я змушена жити на допомогу по безробіттю або на дитячі допомоги). Прибуток жінки, як правило, значно нижче прибутку чоловіка в силу її відставання на соціальному східці, викликаного виконанням обов'язків по догляду за дітьми. Прибуток від аліментів, якщо діти мають на них право й одержують їх, як правило, покриває не більш половини вартості їхнього утримання.
Соціально-економічні проблеми властиві не всім неповним сім'ям; у всякому разі, їх розв'язати простіше, чим соціально-психологічні проблеми, що присутні у внутріособистісній сфері і межособистісних відносинах членів неповних сімей, насамперед дітей.
Це, по-перше, образа, пригнобленість і почуття власної неповноцінності, що можуть відчувати діти після розлучення їхніх батьків. Нерідко діти звинувачують себе в розпаді сім'я По-друге, почуття провини перед дітьми, що нерідко притаманне жінкам (оскільки в більшості випадків неповні сім'ї - це мати, що одна виховує дітей), що є причиною їх гіперопіки. Прагнучи не допустити зниження життєвих стандартів своїх дітей у порівнянні з дітьми з благополучних сімей, мати бере на себе надмірне трудове навантаження, але через надмірну зайнятість, у свою чергу, не може приділяти їм достатньо часу й уваги. Є також випадки, коли образу на колишнього чоловіка, винного в розпаді сім'я, жінка виміщає на своїх дітях, проявляючи жорстокість. У будь-якому випадку сприятливий психологічний клімат у сім'ї відсутній Сама ж велика складність - утруднення з правильною статеворолевою ідентифікацією й орієнтацією дітей. Дитина формує стереотипи свого сприйняття і поведінки, керуючись зразком, яким для неї є дорослі, у першу чергу батьки [17, с.32].
Всі багатодітні сім'ї можуть бути розподілені на трьох категорії:
• сім'я, багатодітність у якій запланована (наприклад, у зв'язку з національними традиціями, релігійними настановами, культурно-ідеологічними позиціями, традиціями сім'ї). Такі сім'ї відчувають багато труднощів, обумовлених малозабезпеченістю, тіснотою житла, завантаженістю батьків (особливо матері), станом їхнього здоров'я, але в батьків є мотивація до виховання дітей;
• сім'я, що утворилися в результаті другого і наступних шлюбів матері (рідше - батька), у яких народжуються нові діти. Дослідження показують, що такі сім'ї можуть бути і цілком благополучними але їхніми членами властиве відчуття неповної сім'ї;
• неблагополучні багатодітні сім'ї, що утворяться в результаті безвідповідального поводження батьків, іноді на фоні алкоголізму, асоціального способу життя. Діти з таких багатодітних сімей особливо часто потребують допомоги, реабілітації, страждають від хвороб і недорозвинення. У випадку втрати батьківського піклування їхню долю особливо важко влаштувати, тому що сімейне законодавство перешкоджає поділу дітей з однієї сім'ї, а усиновити 3-7 дітей різного віку і різного ступеня соціальної дезадаптації далеко не завжди можливо. Багатодітні сім'ї всіх типів мають загальну соціальну проблему, специфічно пов'язану з багатодітністю: діти з таких сімей у порівнянні з однолітками з переважних малодітних сімей частіше демонструють занижену самооцінку, їм властиві неадекватні уявлення про власну значимість, що може негативно позначитися на всій їхній наступній долі. Крім того, малі інтервали в народженні дітей, характерні для багатодітних сімей, призводять до постійної наявності великого числа малолітніх братів і сестер, що спричиняє за собою зниження соціального віку старших сиблінгів. Це об'єктивна закономірність, простежена в різноманітних типах багатодітних сімей, що не залежить від майнового й освітнього статусу батьків [13, с.38].
Повна малодітна сім'я, що знаходиться в стані соціального або сімейного неблагополуччя, не відноситься офіційно до групи ризику, але теж може потребувати допомоги. Невиплата заробітної плати, банкрутство підприємств, безробіття впливають як на матеріальне становище, так і на соціально-психологічне самопочуття працюючих членів сім'ї. Руйнація стабільності соціального статусу, втрата впевненості, захищеності і непорушності сімейного спокою негативно діють на дорослих і дітей і іноді можуть призвести до асоціальних реакцій. Порівняно невелика допомога, зроблена в такий момент сім'ї, що не має формальних ознак соціального ризику, може допомогти їй зберегти стабільність - у противному випадку сім'я може перейти в категорію неблагополучних [2, с.52].
Сімейні проблеми (дисфункціональність сімейних зв'язків, патологізація відносин між подружжям, між батьках і дітьми) не залежать від соціального статусу сім'ї і можуть бути властиві і забезпеченій, інтелігентній, і малозабезпеченій або малоосвіченій сім'ї. Соціальні працівники в даний час можуть надавати допомогу такій сім'ї переважно на етапі її кризи, у момент конфлікту або розпаду, займатися ж профілактикою сімейних дисфункцій, налагодженням сімейних комунікацій у передкризовому стані більшість соціальних установ поки не в змозі. Тим часом це одна з найважливіших задач соціальної роботи стабільного суспільства. В міру поліпшення соціальної ситуації в Україні, коли задача забезпечення виживання відійдуть на задній план, проблеми сімейної терапії, удосконалювання і стабілізація сімейних відносин займуть перше місце.
З погляду суспільства благополучна сім'я - це та, в якій створені всі умови для її нормальної життєдіяльності і оптимального виконання її функцій, перш за все, звичайно, виховної і репродуктивної. Такий природний соціальний аспект проблеми сімейного благополуччя, закономірно витікаючий з того факту, що сім'я - це мікроосередок суспільства, найважливіший інститут духовного і фізичного відтворення її членів. Тому благополуччя кожної сім'ї - це благополуччя суспільства в цілому.
Соціологи виділяють одинадцять доданків сімейного щастя і благополуччя:
взаєморозуміння між подружжям
окрема квартира
матеріальне благополуччя
діти
упевненість в міцності браку
цікаве дозвілля в сім'ї
цікава робота
відповідна освіта
хороше положення на роботі
хороші друзі
самостійність подружжя.
Це якщо брати в цілому і загальному. А зокрема, серед цих умов є ті головні, які украй необхідні кожній сім'ї. Які саме? Головні умови сімейного благополуччя - взаєморозуміння між подружжям, окрема квартира, матеріальне благополуччя, діти в сім'ї і цікава робота у кожного з подружжя. Правда, порядок цих цінностей у чоловіків і жінок дещо різний. Практичні чоловіки на перше і друге місця ставлять окрему квартиру і матеріальне благополуччя, після чого слідує взаєморозуміння між подружжям, діти і матеріальне благополуччя. Жінки ж рішуче віддали пальму першості взаєморозумінню, дітям, а потім вже - окремій квартирі, матеріальному благополуччю і цікавій роботі.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.