1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
МЕТОД БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЙОГО СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ
ВСТУП 3
1. Суть та застосування методу бухгалтерського обліку 4
2. Елементи методу бухгалтерського обліку 10
Висновки 20
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 23
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
24
Рік написання:
2009
Ціна:
30 грн.
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Швидка та високонадійна послуга Приватбанку >>
1. Потрібно мати біля себе мобільний телефон. 2. Виберіть у меню "Спосіб оплати" - Карта Visa/Mastercard. 3. У полі "Комментарий" вкажіть: ID роботи, ваш номер мобільного, ваш e-mail
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Суть бухгалтерського обліку полягає не лише у відображенні цієї діяльності, а в тому, щоб забезпечити ефективне управління господарством з урахуванням найскладніших взаємозв'язків між елементами управлінської системи. Розв'язати це завдання можливо лише за допомогою використання комплексу способів бухгалтерського обліку.
Метод бухгалтерського обліку — це сукупність способів, що забезпечують отримання, обробку та видачу облікової інформації з метою використання її в процесі управління.
З метою відображення в обліку того чи іншого об'єкта необхідно, насамперед, його оцінити, порівняти. Для цього у бухгалтерському обліку використовуються такі способи: як оцінка, калькулювання тощо.
Оцінка — це спосіб грошового виміру господарських засобів. Окремі процеси, засоби потребують особливих способів виміру з використанням спеціальних обчислень (підрахунку, розрахунку). Таким, зокрема, у бухгалтерському обліку є калькулювання, що являє собою спосіб визначення собівартості придбаних цінностей, виготовленої продукції або виконаних робіт.
Усі об'єкти бухгалтерського обліку підлягають первинному відображенню за допомогою документації — способу первинного суцільного і неперервного відображення у поточному обліку об'єктів бухгалтерського обліку.
Разом з тим не всі об'єкти бухгалтерського обліку можливо врахувати у поточному обліку. Так, не можливо відобразити у поточному обліку (в документах) натуральний спад, розкрадання, помилки тощо. З цією метою використовується інвентаризація, що складається з обліку тих об'єктів, які не знайшли відображення у поточному обліку.
Для виконання господарської діяльності постійно необхідні дані про господарські операції, рух господарських засобів та зміну джерел їх утворення. З цією метою використовуються бухгалтерські рахунки, що являють собою спосіб групування і відображення економічно однорідних об'єктів обліку.
Кожна господарська операція викликає зміни як мінімум двох об'єктів обліку, що зумовлюють запис на двох рахунках способом подвійного запису. Наприклад, при надходженні грошей до каси підприємства з розрахункового рахунка підприємства в банку — залишок коштів на рахунку в банку — зменшується, а в касі підприємства — збільшується. У такий спосіб відображаються господарські операції постійно, щоденно.
По закінченню того чи іншого облікового періоду (місяць, квартал, півріччя, дев'ять місяців, рік) дані обліку узагальнюються і використовуються з метою контролю щодо виконання планів (прогнозів) за окремими показниками господарської діяльності підприємства. При цьому застосовують такі способи методу бухгалтерського обліку, як бухгалтерський баланс та звітність.
Способи методу бухгалтерського обліку нерозривно пов'язані, доповнюють один одного і лише у комплексі дозволяють відобразити предмет бухгалтерського обліку.
Розглянуті способи методу бухгалтерського обліку реалізуються за допомогою окремих методичних та технічних прийомів, що складають технологію обліку (облікового процесу) в цілому і окремих його (облікових) завдань, які, в свою чергу, залежать від використовуваної обчислювальної техніки та організації роботи облікового апарату, що в кінцевому результаті виражається у визначеній формі бухгалтерського обліку.
Таким чином, метод бухгалтерського обліку, як сукупність окремих способів, передбачає використання спеціальних методичних, технічних прийомів, потребує певної організації і технології обліку.
Таким чином, метод бухгалтерського обліку - це сукупність способів і прийомів, за допомогою яких господарська діяльність підприємства відображається в обліку. Він складається з ряду елементів, головні з яких:
1) документація;
2) інвентаризація;
3) рахунки;
4) подвійний запис;
5) оцінка;
6) калькуляція;
7) баланс;
8) звітність.
Практичне використання кожного з них обумовлене відповідними положеннями, інструкціями, вказівками, розробленими і затвердженими державними органами»
Зупинимося на їхній характеристиці.
Документація являє собою відображення господарських операцій у визначених носіях інформації - на паперових бланках або технічних носіях (магнітних стрічках, магнітних дисках, перфострічках, дискетах); це письмове свідчення про здійснення господарської операції, що надає юридичної сили даним бухгалтерського обліку.
Інвентаризація - це спосіб перевірки в натурі наявності товарно-матеріальних цінностей і грошових коштів шляхом перерахування, зважування, обміру й оцінки всіх залишків господарських засобів і порівняння з даними бухгалтерського обліку. Інвентаризація - це спосіб бухгалтерського обліку майна, коштів підприємства, що забезпечує відповідність облікових даних їх фактичній наявності.
Рахунки (бухгалтерські) - призначені для обліку наявності і руху господарських засобів, коштів та їх джерел.
Подвійний запис. Уперше сутність подвійного запису було розкрито й логічно обгрунтовано в праці італійського математика Луки Пачолі, надрукованій 1494 р. під назвою "Трактат про рахунки і записи". Звідси поняття "подвійна італійська бухгалтерія", Пачолі називають батьком системи подвійної бухгалтерії. Першу друковану працю з бухгалтерії було невдовзі видано іншими мовами, тож вона породила чимало наслідувачів у Німеччині, Франції, Англії. Одну з таких робіт було перекладено російською мовою за правління Петра Першого.
Система подвійного запису, вихідні позиції якої було викладено Пачолі, витримала іспит часом і ось уже понад 500 років використовується (в тих чи інших варіантах) всюди, де необхідний систематичний облік господарської діяльності.
Подвійний запис - це принцип тотожного відображення господарських операцій на рахунках, що зумовлює рівність оборотів по дебету і кредиту кореспондуючих рахунків.
Подвійний запис випливає з економічної суті відображення операцій. Кожна господарська операція викликає зміни у двох видах господарських засобів, грошових коштів, або у. двох видах джерел, або в одному виді засобів чи коштів, і в тій же сумі змінюється відповідний вид джерел.
Розглянемо використання подвійного запису для відображення на рахунках початкового сальдо і визначення сальдо на активних, пасивних і активно-пасивних рахунках.
Оцінка - це відображення об'єктів бухгалтерського обліку в єдиному грошовому вимірнику з метою узагальнення їх в цілому по підприємству.
Для відображення бухгалтерського обліку та звітності майно і господарські операції оцінюються у національній грошовій одиниці України способом підсумовування витрат.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.