1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВАРІАНТ 2. Спосіб вчинення злочинів - поняття та його значення для розслідування злочинів
ВСТУП 3
1. Спосіб вчинення злочинів: поняття та його значення для розслідування злочинів 5
2. Реалізація положень Конституції України в криміналістичній тактиці 10
3. Криміналістична характеристика розкрадань, крадіжок, пограбувань, розбоїв та інших посягань посягань проти власності. Типові слідчі ситуації вказаних видів посягань і зумовлені ними особливості початкового та наступного етапів розслідування 21
ВИСНОВКИ 42
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 45
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
46
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Названі умови викликають необхідність адекватного реагування з боку держави на зміни в характері і видах злочинності, забезпечення правоохоронних і правозастосовчих органів відповідними криміналістичними рекомендаціями. Так, для своєчасного вживання заходів по попередженню прогресуючої злочинності потрібне прогнозування тих процесів і явищ, які її супроводжують. Як відомо, прогнозування (від греч. prognosis - знання наперед, передбачення) - це різновид наукового передбачення, спеціальне дослідження перспектив явища. Основою для нього служить прогностика - наука про закони прогнозування. Практичною метою даної галузі знань є створення науково-обгрунтованих прийомів і методів передбачення розвитку об'єктів для забезпечення майбутньої діяльності і попередження можливих негативних явищ. Воно базується на пізнанні закономірностей виникнення і розвитку явищ і процесів, що об'єктивно діють. Таким чином їм забезпечується планування будь-якої людської діяльності і в цьому виявляється зв'язок між теоретичним пізнанням і практикою.
У боротьбі із злочинністю сучасне суспільство широко застосовує прогнозування кримінології, що відображає найбільш вірогідні тенденції розвитку злочинності в цілому. Проте важливе значення має і криміналістичне прогнозування, що дозволяє конкретизувати можливу трансформацію вживаних способів здійснення кримінально караних діянь, предметів посягання, поведінки суб'єкта в кримінальній і слідчій ситуації. Це прогнозування необхідне для своєчасної розробки практичних рекомендацій по попередженню ще можливих і розкриттю і розслідуванню вже здійснених злочинів.
Теоретично можливість передбачення закладена в здібності людини до адекватного відображення дійсності, що відбувається, і на цій базі вибудовуванню перспективних моделей майбутнього. Практично ж ця можливість знаходить своє віддзеркалення в складанні прогнозів. Вони, у свою чергу, виступають засобом управління соціальними процесами взагалі і основою ухвалення тактичних рішень у сфері розслідування злочинів зокрема. Перспективні і планові прогнози націлені відповідно на вирішення таких завдань, як:
• виявлення характеру зміни конкретній ситуації в умовах, коли на неї діють чинники, що стихійно складаються;
• виявлення змін ситуації в умовах, коли на неї виявляється певна дія за умови популярності цілей і засобів її здійснення;
• визначення характеру ситуації, з якої необхідно виходити для досягнення поставленої мети;
• виявлення зміни приватних цілей і засобів в процесі і після досягнення основної мети.
Криміналістське прогнозування як один з приватних методів криміналістики використовує прогностичні можливості мислення, дозволяє оптимізувати науковий пошук і розробку практичних рекомендацій. Прогнозування появи нових і удосконалення застосовуваних способів скоювання злочинів забезпечує попереджуючу оцінку криміногенної обстановки, з'ясування складної динаміки процесів злочинної діяльності, дає можливість вносити своєчасні зміни до діяльності по попередженню і розкриттю злочинів. Саме тому питанням прогностичної функції криміналістики приділяли увагу Б.М. Шавер, Р.С. Белкин, Г. Грановський, Л.Г. Горшенін, В.А. Журавель, А.В. Іщенко і інші учені. Ними розроблені концептуальні основи теорії криміналістичного прогнозування. В рамках якого вивчаються різні об'єкти, що відносяться до злочину і несуть в собі комплекс якісних і кількісних ознак і властивостей. Ними можуть бути: мотиви, спосіб злочину, сліди злочинної діяльності; поведінка учасників процесу розслідування і тому подібне Зокрема, ще в 30-х роках минулого століття Б.М.Шавер відзначав, що, на підставі вивчення конкретних даних про розслідування окремих категорій злочинів можна визначити ще не розкриті, але можливі способи і прийоми скоювання злочинів. Дане положення підтверджене сучасною оперативною і слідчою практикою.
У початкових даних для криміналістичного прогнозування Р.С. Белкін ставив дані про існуючі способи здійснення злочинів певної категорії на перше місце. Характеристика нового способу скоювання злочинів є в цьому випадку змістом прогнозу, а його реалізацією повинна стати розробка рекомендацій як по запобіганню скоюванню злочинів даним способом, так і рекомендацій по розкриттю аналогічних за способом злочинів, які не вдалося запобігти. Прогнозування способу скоєння злочину тісно пов'язане з висуненням припущень про появу в майбутньому нових знарядь, предметів посягань, а також нових обставин, які можуть сприяти скоюванню злочинів. У цьому сенсі вже згадуваний нами науково-технічний прогрес в сучасному суспільстві грає двояку роль. З одного боку, він, через впровадження у виробництво нових технічних засобів і технологій, сприяє підвищенню ефективності суспільної праці. Але, з іншою, ця ж обставина може стати чинником, що обумовлює появу нових злочинних прийомів і методик
.
Комиссарова Я.В. Криминалистика + криминалисты = опыт борьбы с преступностью. - М.: Юрлитинформ, 2005. – С. 89.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.