1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття правопорушення 5
1.1 Сутність правопорушення 5
1.2 Основні ознаки правопорушення 13
Розділ 2. Юридичний склад правопорушення 15
2.1. Об'єкт та об’єктивна сторона правопорушення 16
2.2 Суб'єкт та суб’єктивна сторона правопорушення 19
ВИСНОВКИ 23
Список використаної літератури 26
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
27
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
1. Правопорушення - акт поведінки, що виражається у дії або бездіяльності (під бездіяльністю тут розуміється те, що утримується від дій, коли закон наказує їх здійснення). Не можуть вважатися правопорушеннями думки, відчуття, політичні і релігійні переконання, не виражені в діях. Не вважаються правопорушеннями і якості, властивості особи, національність, споріднені зв'язки людини і так далі
2. Правопорушеннями вважаються тільки вольові дії тобто дії, залежні від волі і свідомості учасників, здійснювані ними добровільно. Не можна назвати правопорушенням не контрольоване свідомістю, або поведінку, що здійснюється в ситуації, що позбавляє людину вибору іншого варіанту поведінки, окрім протиправної. Тому правопорушеннями є варіанти поведінки тільки дієздатних (деліктоспособних) людей. Малолітніх і психічнохворих закон деліктоспособнимі не вважає
.
3. Правопорушенням визнається тільки таке діяння здійснюючи яке, індивід усвідомлює, що діє протиправно, що своїм вчинком завдає збитку суспільним інтересам.
4. Правопорушення - це дія протиправне, таке, що порушує вимогу норм права. Це або порушення заборон, або невиконання обов'язків. Того, що утримується від активної реалізації права правопорушення немає. Ознаку протиправності характеризує правопорушення з формально-юридичного боку. Загальновідомо, що ніхто не може бути обмежений в своїх правах і свободах і ніякі дії, що здійснюються в межах правових розпоряджень, не можуть бути визнані протиправними. На відміну від правомірних дій, які можуть бути прямо передбачені нормою права, а можуть витікати “з духу” закону або типу регулювання (дозволено все: що не заборонене), протиправні діяння у вигляді їх заборон повинні бути чітко сформульовані в правових нормах. Зайвий “формалізм” протиправності забезпечує єдність вимог, що пред'являються до всіх громадян і організацій.
5. Правопорушення завжди соціально шкідливо. Всяке правопорушення наносить шкоду інтересам особи, суспільства, держави (майновий, соціальний, моральний, політичний і тому подібне). Пошкодження або знищення майна, смерть людини, утиск її гідності, втрата робочого часу, бракована продукція - все це негативні наслідки правопорушення. Діяння може - не заподіяти реальної шкоди, а лише поставити соціальні, цінності під його загрозу (так, наприклад, нетверезий стан водія). Ступінь суспільної шкідливості може бути різним, але її наявність обов'язкова для віднесення його до правопорушень. Відсутність хоч би однієї з названих ознак не дозволяє розглядати діяння як правопорушення. Отже, не є правопорушенням варіант поведінки, що хоча і порушує правові розпорядження, але що не наносить збитку, соціально корисний. Дія, хоча і соціально небезпечна, але здійснювана в рамках правових розпоряджень, теж не вважається правопорушенням, як не вважається таким і протиправна дія недієздатної особи
.
Ці особливості можна вивести з чинного законодавства. Приведені вище ознаки правопорушення є основними, але зовсім не вичерпними. Окрім них існують інші, не менш важливі ознаки і риси.
Сухонос В.В. Теорія держави і права. – Сумы: Ун-тская книга, 2005. – С. 217-218.
Скакун О.Ф. Теорія держави і права: енциклопедичний курс. - Х.: Эспада, 2006. – С. 381.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.