1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Поняття договору про комісії 4
2. Сторони та предмет договору комісії 8
3. Права та обов’язки сторін договору комісії 14
ВИСНОВКИ 20
ВИКОРИСТАНа ЛітературА 21
Інтервал:
1
Кількість сторінок:
21
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Договір комісії може бути укладений на визначений строк або без визначення строку, з визначенням або без визначення території його виконання, з умовою чи без умови щодо асортименту товарів, які є предметом комісії. Комітент може бути зобов'язаний утримуватися від укладення договору комісії з іншими особами. Істотними умовами договору комісії, за якими комісіонер зобов'язується продати або купити майно, є умови про останнє та його ціну (ст. 1012 ЦК).
Новелою ЦК є врегулювання субкомісії. За згодою комітента комісіонер має право укласти договір субкомісії з третьою особою (субко-місіонером), залишаючись відповідальним за дії субкомісіонера перед комітентом. За договором субкомісії комісіонер набуває щодо субкомісіонера права та обов'язки комітента. У виняткових випадках, якщо цього вимагають інтереси комітента, комісіонер має право укласти договір субкомісії без згоди комітента. Останній не має права без згоди комісіонера вступати у відносини із субкомісіонером (ст. 1015 ЦК)
По угоді, укладеній комісіонером із третьою особою, здобуває права і стає зобов'язаним комісіонер, хоча б комітент і був названий в угоді або вступив із третьою особою в безпосередні відносини по виконанню угоди, договір комісії може бути укладений на певний строк або без указівки терміну його дії, із вказівкою або без указівки території його виконання, із зобов'язанням комітента не надавати третім особам право працювати в його інтересах і за його рахунок угоди, здійснення яких доручено комісіонерові, або без такого зобов'язання, з умовами або без умов щодо асортименту товарів, що є предметом комісії. Законом і іншими правовими актами можуть бути передбачені особливості окремих видів договору комісії.
Договір комісії відноситися до числа договорів по наданню нематеріальних посередницьких послуг, головним чином договір цей укладається при здійсненні торговельних операцій. Здійснення угод з такими об'єктами як автомобіль, квартира, будинок, дача, а так само багатьма іншими вимагає певні навичок, знання цін, правил оформленні угод і інших аспектів. Наприклад, громадянин хоче продати автомобіль. Що йому необхідно зробити, щоб здійснити свою мету? Для підшуку покупця йому необхідно виставити автомобіль, зробити його передпродажну підготовку і виконати ряд інших формальностей. У цьому саме йому і знадобиться договір комісії. Уклавши його, громадянин доручає виконання всіх цих дій комісіонерові, знімаючи із себе цим необхідність особистої участі в здійсненні купівлі-продажу. Комісіонер, підшукавши покупця, укладає договір з ним, а виручені від продажу гроші передає комітентові (особі, що уклала з ним договір комісії).
Предметом договору комісії є надання посередником послуг по здійсненню угод в інтересах і з доручення комітента. Визначення в договорі предмета договору комісії, тобто тих дій, що повиннен зробити комісіонер, є обов'язковою умовою укладання договору комісії, тому що інших істотних умов для цього виду договору Цивільним кодексом не передбачено. Отже, сторонам договору комісії необхідно досить конкретно визначити коло угод, що повинний з доручення комітента укладати комісіонер, а також приблизно позначити ті умови, на яких такі угоди повинні будуть відбуватися. Якщо дія договору комісії розрахована на досить тривалий термін або якщо умови передбачуваних угод не можуть бути визначені комітентом на момент підписання договору комісії, згодом комітент вправі конкретизувати такі умови у вказівках комісіонерові.
У більшості випадків угодами, що доручаються укласти посередникові, є договори купівлі-продажу речей. Але це зовсім не означає, що укладення комісіонером інших угод законом заборонено. Закон не забороняє укладати за допомогою договору комісії будь-які інші угоди, як передбачені, так і не передбачені діючим цивільним законодавством, за винятком угод, що носять особистий характер.
На погляд авторів, підхід, що дає можливість укладення посередником на підставі й у виконання договору комісії цілого спектра різних угод, а не тільки угод по придбанню і продажу речей, варто визнати справедливим, незважаючи на те, що цілий ряд положень ЦК про договір комісії припускає, що посередник за договором комісії буде вчиняти винятково угоди, зв'язані з відчуженням речей.
Стосовно до цьому цікавим представляється питання про можливості укладення комісіонером від свого імені, але в інтересах і за рахунок комітента цілого ряду угод різного виду, наприклад, угод про уступку прав вимоги. У принципі, доручення посередникові реалізувати права вимоги, уклавши договір з набувачем від власного імені, не суперечить загальним нормам про договір комісії, і навіть при дуже строгому педантичному підході до норми закону може бути визнаний договором, не суперечним загальним положенням цивільного законодавства, якби не одне "але". Сутність, предмет і зміст угоди, що комісіонер повинний укласти, впливає не тільки на визначення предмета договору комісії, але і на саму можливість укладення такого договору. Простіше говорячи, посередник може від свого імені укласти далеко не кожну угоду, тому що не кожна угода дозволяє участь у ній особи, що діє як посередника, тобто від свого імен , але в чужих інтересах.
Таким чином, комісія належить до групи договорів, що опосередковують сплатне надання послуг. У цій групі договори відрізняються за характером послуг, що становлять їх предмет. Найближчий договір — це договір доручення. Для надання послуг в інтересах іншої особи вибирають доручення або комісію, а для розмежування, визначення їх відмінностей є достатнім те, що у договорі доручення уповноважена особа діє від імені контрагента, а в договорі комісії — від власного імені.
У деяких випадках договір комісії має спільні риси із договором підряду. Основна їх відмінність полягає у тому, що за договором комісії комітент виконує дії лише юридичного характеру. Підряд передбачає досягнення певного матеріального результату. При цьому договір комісії — це договір про надання послуг, а договір підряду — це договір на виконання робіт.
Консигнація — це різновид договору комісії, що застосовується переважно у зовнішньоекономічних договорах. Історично консигнація, власне, подвійний договір комісії — це комісія більш широкого змісту — призначення одним комісіонером (іноді комітентом) іншого від свого імені, але за чужий рахунок.
У сучасному вигляді
консигнація —
це правовідношення, коли одна сторона бере на себе обов'язок за винагороду протягом певного часу продати від свого імені товари, передані їй іншою стороною. Часто цей договір передбачає, що товар, який не був реалізований у вказаний проміжок часу, переходить у власність консигнатора, але з обов'язковою оплатою. На період дії договору консигнації товар зберігається на консигнаційному складі, що належить консигнатору. Після закінчення вказаного проміжку часу договір консигнації трансформується у договір купівлі-продажу.
Договір комісії опосередковує надання свого роду юридичних послуг — він охоплює угоди щодо сплатної реалізації майна, яке не належить реалізатору. Фактично цей договір, як вважає Є. О. Суханов, оформляє відносини торгового посередництва.
Як зазначав Г. Ф. Шершеневич, пояснюючи причини широкого розповсюдження договору комісії у дореволюційному майновому обігу, прагнення до розширення регіону діяльності, що характерне для торгових підприємств, надало особливого економічного значення договору комісії. У гонитві за ринками збуту було помічено, що сприяння комісіонерів часто буває кориснішим участі осіб, які працюють на умовах трудового договору.
Стороною у договорі комісії виступає саме комісіонер (посередник), який діє від власного імені і тому сам набуває прав та обов'язків за цим договором, які зобов'язаний передати комітенту. Комітент не стає учасником правочинів, укладених комісіонером, навіть якщо він має за ними права та обов'язки і згадується у договорі. Тому спірні питання, що виникають у процесі виконання цього договору, вирішують між собою комісіонер та третя сторона, хоча договір комісії укладається комісіонером за дорученням комітента і за його рахунок.
У договорі комісії вирізняють внутрішню та зовнішню сторони.
Внутрішні
взаємовідносини складаються між комітентом та комісіонером, а
зовнішні —
між комісіонером та третьою стороною, з якою укладається правочин купівлі-продажу.
Метою договору комісії є юридичне оформлення торгового посередництва. Причому комісія може не обмежуватися виконанням однієї дії чи угоди. Так, комітент може доручити комісіонерові укладення договорів купівлі одного товару, продажу іншого, договорів перевезення, підряду тощо.
Договір комісії завжди має сплатний характер, який обумовлений відносинами торгового посередництва, що лежать в основі договору комісії і виключають особистий, довірчий характер цього договору. Тому комісіонер (на відміну від повіреного) не може в односторонньому порядку без мотиву та відшкодування збитків відмовитися від виконання умов договору.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.