1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗАПОДІЯННЯ УМИСНОГО ТЯЖКОГО ТІЛЕСНОГО УШКОДЖЕННЯ
Вступ 3
Розділ 1. Поняття і види злочинів проти здоров’я 5
Розділ 2. Умисне тяжке тілесне ушкодження. Відмінність тяжкого тілесного ушкодження в результаті якого настала смерть від інших суміжних злочинів 8
Розділ 3. Кваліфікація умисного тяжкого тілесного ушкодження 19
Висновки 27
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 30
Інтервал:
1,7
Кількість сторінок:
31
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Стаття 101 передбачає відповідальність за злочини, спрямовані на заподіяння шкоди здоров'ю, їх об'єктом є здоров'я іншої людини незалежно від його стану та аномалій. Кримінально-правова охорона здоров'я має універсальний характер. Вона не залежить від суспільних ознак особи потерпілого (вік, громадянство, службове становище тощо). Кримінальний закон однаково охороняє здоров'я як юнака, так і безнадійно хворої людини похилого віку
.
Заподіяння шкоди своєму власному здоров'ю утворює склад злочину лише в тих випадках, коли такі дії є засобом вчинення іншого злочину (наприклад, ухилення від військової служби шляхом членоушкодження — ст. 243).
Кримінально-правова охорона здоров'я починається з часу народження людини і забезпечується до самої смерті.
Заподіяння шкоди здоров'ю не тягне кримінальної відповідальності, якщо воно мало місце: 1) в стані необхідної оборони, крайньої необхідності чи при затриманні злочинця (ст. 15 і ст. 16); при лікуванні за згодою пацієнта (наприклад, ампутація ноги, резекція шлунка, пересадка нирки тощо).
Найбільш поширеними злочинами проти здоров'я є тілесні ушкодження.
Тілесним ушкодженням називається протиправне і винне заподіяння шкоди здоров'ю іншої особи, яким порушено анатомічну цілість або фізіологічні функції тканин чи органів потерпілого при посяганні па здоров'я.
Особливість тілесних ушкоджень полягає в току, що вони мають зовнішні прояви заподіяної здоров'ю шкоди — рани, переломи кісток, розриви шкіри і тканин, кровотечу — і ця шкода може бути певно визначена.
Характер і тяжкість тілесних ушкоджень визначаються судово-медичною експертизою на підставі "Правил судово-медичного визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень", затверджених наказом: Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 1995 р. № 6 і зареєстрованих Міністерством юстиції України 26 липня 1995 р. за № 255/791. Згідно з Правилами характер і ступінь тяжкості тілесних ушкоджень визначаються з використанням трьох критеріїв: 1) патологічного (головного), який відзначається небезпечністю тілесних ушкоджень для життя в момент їх заподіяння, а також характером і ступенем порушень цілості і функцій тканин чи органів та тривалістю впливу цих порушень на стан здоров'я; 2) економічного (додаткового), який визначає ступінь втрати працездатності; 3) естетичного (додаткового), який визначає знівечення обличчя потерпілого
.
Згідно з законом тяжкими тілесними ушкодженнями визнаються такі з них, які були небезпечними для життя в момент їх заподіяння або спричинили втрату будь-якого органа або втрату його функцій, душевну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний з стійкою втратою працездатності не менше ніж на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя (ч. 1 ст. 101).
Небезпечними для життя визнаються такі ушкодження життєво важливих органів людини, які самі по собі загрожують життю потерпілого в момент їх заподіяння чи при звичайному їх перебігу закінчуються чи можуть закінчитися смертю. Відвернення смерті, обумовлене наданням медичної допомоги, не береться до уваги при оцінюванні загрози для життя таких ушкоджень.
Умисне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження, яке, було заподіяне в стані сильного душевного хвилювання (фізіологічного афекту), що раптово виникло внаслідок протизаконного насильства або тяжкої образи винного потерпілим, визнається законодавцем як заподіяне при пом'якшуючих відповідальність обставинах.
Обставини, що пом'якшують відповідальність, в складі злочину, передбаченого ст. 103, є обов'язковими ознаками
.
До цієї категорії злочинів також відносяться – ст. 107 – побої і мордування, ст. 108 – зараження венеричною хворобою та інші.
Стратонов В.М., Сотула О.С. Кримінальне право України: Загальна та Особлива частини. - К.: Істина, 2007. – С. 287-288.
Кузнецов В.В., Савченко А.В. Кримінальне право України. - К.: Паливода, 2006. – С. 198.
Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка. — К.: Каннон, А.С.К., 2003. – С. 675-676.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.