1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Поняття суб’єктивної сторони складу злочину 4
2. Поняття і значення вини 8
3. Мотив і мета злочину 12
ВИСНОВКИ 15
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 17
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
17
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Норми кримінального права мають свою специфіку, властиву лише їм. Вони за своїм призначенням покликані охороняти особисті блага людини, матеріальні, духовні та інтелектуальні цінності, спокій у суспільстві, довкілля та національну (державну) безпеку від злочинних посягань. Кримінальна відповідальність є наслідком виникнення охоронних кримінально-правових відносин.
Охоронні кримінально-правові відносини виникають у зв'язку з юридичним фактом — вчиненням особою злочину. Інакше кажучи, з моменту вчинення злочину держава в особі її органів влади вступає у кримінально-правові відносини з конкретною особою — суб'єктом злочину. З цього моменту виникає і обов'язок особи, яка вчинила злочин, зазнати тих несприятливих для неї наслідків, що передбачені кримінальним, кримінально-процесуальним та виправно-трудовим законодавством.
Вирішення питання про момент настання кримінальної відповідальності можливе лише після визначення самого поняття «кримінальна відповідальність». Очевидно, некоректним є визначення моменту настання кримінальної відповідальності через вживання двох аналогічних з правої точки зору понять — «настає» і «починається». Мабуть, якщо якась подія почалася (у даному випадку кримінальна відповідальність), то вона тим самим має місце, вона настала і триватиме до певного моменту. Юридичне некоректним є також, і це головне, визначення моменту настання кримінальної відповідальності без поєднання його із самим поняттям «кримінальна відповідальність». Безперечним є положення про те, що кримінальна відповідальність пов'язана з подією, яка має назву «злочин». З правової точки зору, вчинення злочину — юридичний факт, який породжує кримінально-правові відносини.
Винність особи, яка вчинила діяння, заборонене законом, доводиться в законному порядку органами попереднього розслідування, прокурором, досліджується у процесі судового розгляду справи і встановлюється вироком суду, який водночас визначає і міру покарання за вчинений злочин. З цього загального положення щодо призначення та застосування покарання за вчинений злочин закон передбачає деякі винятки, зокрема, суд може визнати особу винною у вчиненні злочину, але за наявності передбачених ч. 4 ст. 70 підстав звільнити таку особу від покарання і в порядку, встановленому Кримінально-процесуальним кодексом України, постановити обвинувальний вирок без призначення покарання. Але і в цьому разі вчинення діяння, що виписано в законі як злочин, є початком кримінальної відповідальності, що існує як у момент розслідування такої події, так і в момент розгляду справи в суді та винесення обвинувального вироку і закінчується погашенням або зняттям судимості.
Встановлення юридичної відповідності ознак злочинного діяння ознакам складу злочину, описаного у конкретній нормі кримінального закону, в теорії кримінального права має назву кваліфікація злочину. Як кваліфікувати злочинне діяння і який склад злочину міститься у такому діянні — це питання, що виникає у повсякденній роботі правоохоронних органів і суду. Кваліфікація злочинів здійснюється правозастосовними органами у зв'язку з порушенням особою кримінально-правової норми. Механізм кваліфікації злочинів пов'язаний переважно з правовим дослідженням фактичних обставин (ситуації) вчинення суспільне небезпечного діяння і їх зіставленням зі складом злочину, виписаного в певній нормі кримінального закону. Висновки такого зіставлення (кваліфікації злочину), поряд з багатьма іншими положеннями, мають знайти своє закріплення у відповідних процесуальних документах (постанові, обвинувальному висновку, а також у вироку або ухвалі суду). У цих документах має бути викладено, зокрема, обставини вчиненого злочину та формулу кваліфікації, сутність якої дано у відповідних статтях КПК. Крім того, у правозастосовних документах обов'язково має бути посилання на статтю або її частину чи пункт статті Особливої частини КК, якою передбачено склад злочину, що відповідає встановленим фактичним обставинам. При встановленні ж наявності попередньої злочинної діяльності або окремих видів співучасті в злочині, крім посилання на статтю (частину, пункт статті) Особливої частини КК, має бути і посилання відповідно до ст. 14 або ст. 15, чи на певну частину ст. 27 Загальної частини Кодексу.
Зміст кримінальної відповідальності визначається нормами матеріального кримінального права. Реалізація ж кримінальної відповідальності здійснюється у формі кримінально-процесуальних і кримінально-виконавчих правовідносин. Це, в першу чергу, означає, що кримінальна відповідальність із моменту свого виникнення зумовлює, крім вищезазначеного обов'язку особи, яка вчинила злочин, також її обов'язок підкорятися вимогам процедури реалізації органами розслідування та суду такої відповідальності (кримінально-процесуальні правовідносини).
Суб'єктивна сторона складу злочину — це процес мислення, бажання і волі людний, в якому відображаються її об'єктивна поведінка та інші зовнішні обставини, пов'язані з вчиненням злочину.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.