1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
Розділ 1. Актуальність проблем тероризму 5
Розділ 2. Кримінально-правова характеристика терористичного акту 10
Розділ 3. Проблеми застосування антитерористичного законодавства України і шляхи його вдосконалення 15
Розділ 4. Шляхи попередження актів тероризму 23
ВИСНОВКИ 27
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 29
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
31
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Виявлення історичних початків тероризму, його сутнісних характеристик, соціально - деструктивного початку, тенденцій розвитку і розробки заходів для попередження для світового співтовариства давно вже не є чимось новим. Проте для нашого суспільства і держави ці питання повною мірою встали лише в останні роки, коли корінні зміни відбулися в політичних, економічних і соціальних відношеннях.
Аналіз статистичних даних показує у усьому світі тенденцію до зростання числа проявів різноманітних видів і форм терору. Вже в 60-і 80-і роки тероризм починає приймати в різних країнах світу широкий розмах.
Відзначимо, що складність проблеми політичного насильства обумовила і наявність самих різноманітних термінів, використовуваних для її аналізу, зокрема, таких, як “екстремізм”, “терор”, “тероризм”, що нерідко трактуються достатньо довільно. Вихідним, фундаментальним у даній групі взаємозалежних і взаємообумовлених понять є “екстремізм”, за допомогою якого позначається схильність до крайніх поглядів і засобів дії в політиці. “Екстремізм” аж ніяк не нове поняття в політичному словнику людства, тому що суспільство протягом більшої частини своєї історії постійно розточувало політичне насильство, що одержувало самі різноманітні форми
.
Фактично ровесником і крайнім вираженням екстремізму, є тероризм. Тероризм - це суспільний феномен, що полягає в протиправному використанні крайніх форм насильства або погрози насильством для лякання супротивників із метою досягнення конкретних політичних цілей. Поняттям “тероризм” у науковій літературі в даний час стали позначати дії опозиційних організацій, що практикують політичні убивства, а поняття “терор” закріпилося за репресивними діями держави стосовно своїх громадян.
Безумовно, розходження між державним терором і опозиційним тероризмом у принципі достатньо очевидно. Проте існує і специфічна проміжна ланка, що з'єднує ці дві форми: тероризм, потай підтримуваний і що спрямовується державними органами. У випадках же, коли акції державного тероризму направляються зовні, чітко мають на меті нанесення збитку іншим державам, втручання в їхнє внутрішнє життя, зміни міжнародних взаємозв'язків, вони одержують тим самим характер міжнародного тероризму.
Що стосується поняття "міжнародний тероризм", "терористичний акт міжнародного характеру", "державний тероризм", то поки що не існує їхнього загальновизнаного трактування.
Перу західних авторів належить значне число визначень поняття "міжнародний тероризм". Так, у "Трактаті по міжнародному карному праву" говориться, що тероризм є міжнародним злочином, що загрожує людському спокою і безпеці, ображає загальну совість і завдають шкоди людській гідності. Тим часом тероризм також розхитує державні і політичні підвалини країни, є причиною смерті і каліцтва людей, завдає істотний матеріальний збиток, загрожує територіальної цілісності.
Варто виділити і тероризм, що можна назвати внутрішньодержавним; він містить у собі дії спеціально організованих груп або одиночок, спрямованих на досягнення тих або інших політичних цілей у рамках самої держави.
Підставою для виділення названих форм тероризму є розходження як у суб'єктах терористичної діяльності, так і в її спрямованості на досягнення тих або інших результатів. У тісному зв'язку з ним повинні розглядатися й особливості тероризму як форми підривної діяльності. Проте слід зазначити, що погляд, що раніше існував, на тероризм майже винятково як на ворожу діяльність спецслужб іноземних держав не зовсім точно відбиває дійсність: значна частина актів тероризму відбувається групами й окремими терористами зовсім не за завданням спецслужб, більш того, останні в даний час прагнуть об'єднати і координувати свої зусилля в боротьбі з тероризмом.
При всьому різноманітті висунутих терористичними організаціями й одинаками - терористами гасел, ідей, а часом і конкретних вимог, їхня соціальна спрямованість слугує підставою для виділення таких різновидів тероризму: тероризм - соціальний, що переслідує цілі корінної або часткової зміни економічного або політичного ладу власної країни; національно - етнічний тероризм, що поставили своєю ціллю боротьбу проти економічного і політичного диктату держав і їхніх представників; релігійний тероризм, пов'язаний або з боротьбою прихильників однієї релігії в рамках загальної держави з прихильниками іншої, або зі спробою підірвати і скинути світську владу і затвердити владу релігійну; кримінальний (карний) тероризм.
Перераховані вище різновиди сучасного тероризму на практиці рідко виступають у чистому виді. Такі приклади дають окремі групи й особистості, що представляють соціальний тероризм. Останній, проте, часто буває пофарбований у націоналістичні або релігійні тони.
Слово "терор" прийшло з латинської мови (terror - страх, страхітливість). Аналогічне значення мають слова: terror (анг.), terreur (фр.) - страхітливість, страх. Існує також вираження "терористичний акт" (acte de terreur). В. Малісон і С. Малісон дають таке визначення: "Терор є систематичне використання крайнього насильства і погрози насильством для досягнення привселюдних або політичних цілей". Вони відзначають використання терору при вирішенні політичних задач
.
Терор і тероризм - це різнорівневі явища в ієрархії суспільних подій по своїй сутності і по значимості тих наслідків для суспільства, що вони можуть заподіяти.
У період існування СРСР, особливо в період сталінізму, терор здійснювався проти свого народу, були акти і міжнародний тероризм. СРСР і інші соціалістичні країни завжди виправдували будь-які акції терору, якщо вони відбувалися в процесі "революційних" або "визвольних" рухів. Саме під видом національно-визвольних рухів СРСР намагався встановити прокомуністичні режими в різноманітних регіонах світу, фінансуючи й озброюючи терористичні організації. Західні країни приймали проти цього міри, намагалися створити єдиний фронт боротьби з тероризмом. Для цього було потрібно створити і єдину концепцію розуміння цього явища і боротьби з ним. ЦРУ США запропонувало таке визначення: “Тероризм - це погроза застосування або застосування насильства в політичних цілях окремими особами або групами осіб, що діють або проти існуючого в даній країні уряду, коли такі дії спрямовані на те, щоб завдати удару або залякати більш численну групу, чим безпосередня жертва, у відношенні якої застосовується насильство". Таке визначення давало США підставу вважати насильство, здійснювана "національно-визвольними рухами", терористичним.
Зеленецький В.С., Ємельянов В.П. Концептуальні основи визначення категоріально-понятійного апарату у сфері боротьби з тероризмом: Наук. – практ. посіб. – Х.: Кроссроуд, 2006. – С. 24-25.
Новикова Л.В. Кримінальна відповідальність за фінансування тероризму: Автореф. дис. … канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. – К., 2007. – С. 5.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.