1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗРАДУ У ФОРМІ ШПИГУНСТВА
ВСТУП 3
Розділ 1. Кримінальна відповідальність за шпигунство 5
Розділ 2. Особливості кримінальної відповідальності за державну зраду у формі шпигунства 18
ВИСНОВКИ 30
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 32
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
34
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Диспозиція статті 114 КК України характеризує об’єктивну сторону шпигунства як передачу чи збирання з метою передачі іноземній державі, іноземній організації чи їхнім представникам відомостей, що складають державну таємницю.
Як уже відзначалося вище, варто мати на увазі, що здійснення подібних дій громадянином України утворить державну зраду у формі шпигунства (ч.1 ст. 111 КК України), а при здійсненні таких дій іноземцем чи особою без громадянства - шпигунство (ст.114 КК України)
.
Таким чином об'єктивну сторону шпигунства при відповідних обставинах можуть утворити наступні діяння:
- передача іноземній державі, іноземній організації чи їхнім представникам відомостей, що складають державну таємницю;
- збирання з метою передачі іноземній державі, іноземній організації чи їхнім представникам відомостей, що складають державну таємницю;
Ініціатива збирання чи передачі відповідних відомостей може належати як виконавцю, так і адресату шпигунства. Для кваліфікації злочину це значення не має.
Передача відомостей - це їх усне повідомлення (безпосередньо, по радіо, по телефону) іноземній державі, іноземній організації, їх представникам, вручення певних документів, виробів чи інших матеріальних носіїв інформації (безпосередньо, через посередників, з використанням тайників тощо) або їх пересилання (з використанням поштового, електронного зв'язку, за допомогою тварин тощо). Якщо вказані відомості було передано іншій державі у порядку, передбаченому законодавством України, це не є злочином.
Збирання - зазначених відомостей полягає в їх пошуку І добуванні (шляхом розпитування певних осіб, візуального спостереження та підслухування, зняття інформації з каналів зв'язку, проникнення до комп'ютерних систем, виготовлення копій документів тощо), придбанні будь-яким способом (таємне чи відкрите викрадення, ля, обмін документів чи зразків зброї, боєприпасів, макетів секретного об'єкта тощо) з наступним зосередженням їх в одному чи кількох місцях
.
Шпигунство у формі передачі іноземній державі, іноземній організації чи їхнім представникам відомостей, що складають державну таємницю є закінченим злочином з моменту передачі таких відомостей зазначеним адресатам, незалежно від того, наскільки, і чи було взагалі сприйняте ними зміст і сутність цих відомостей, а тим більше незалежно від настання яких-небудь шкідливих для нашої держави наслідків. Прикладом може бути, передача іноземному розвіднику пакета із секретними документами утворить склад кінченого злочину.
Таким чином слід дати визначення що таке іноземна держава, іноземна організація, та представники іноземної держави.
Іноземна держава - це будь-яка держава, що проводить розвідувальну діяльність проти України, в особі її відповідальних органів і організацій.
Іноземна організація - це будь-яка недержавна організація, що знаходиться за межами України, так і в Україні і проводить розвідувальну діяльність проти нашої держави.
Представниками іноземної держави - є її розвідники, дипломати та інші громадяни.
Шпигунство у формі збирання з метою передачі згаданим адресатам зазначених відомостей є закінченим злочином з моменту заволодіння будь-яким способом будь-яким обсягом таких відомостей.
У випадку, якщо зазначені у статі 114 КК України відомості збираються без мети їхньої передачі іноземній державі, іноземній організації чи їх представникам, склад шпигунства вiдсутнiй; питання про кримінальну відповідальність не виникає.
Чи можливі стадії злочинної діяльності при здійсненні шпигунства?
Наука кримінального права дає позитивну відповідь на це питання і з цим варто погодитися.
Підготовчі до шпигунства дії на практиці можуть виразитися, приміром, у спробі влаштуватися на роботу на той чи інший секретний об'єкт; у спробі встановлення контакту з представником іноземної держави чи іноземної організації; у підготовці фото -, кіно - чи відеокамери, призначених для фіксації шпигунської інформації.
Замах на шпигунство може мати місце при спробі викрадення чи, приміром, фотографування документів, що містять державну таємницю, коли злочинний результат не настає з причин, що не залежать від волі винного (сейф розкритий, але суб'єкт злочину затриманий до того, як він устиг заволодіти секретними документами; суб'єкт злочину намагається перефотографувати документи, але фотоапарат виявляється несправним чи (фотоплівка засвіченою)
.
Традиційно замах на негідний об’єкт в юридичній літературі називають замах, під час якого суб’єкт злочину направляє свої зусилля на такий об’єкт якому в даних умовах не може бути спричинено збитків. При цьому приводиться приклад пострілу по манекену, сприйнятого за охоронця.
У ситуаціях, при яких злочинець у силу власної омани направляє свої зусилля на такі предмети зовнішнього світу, впливаючи на який він не може заподіяти шкоду правоохоронним інтересам.
При шпигунстві подібний замах може мати місце у випадку, коли, приміром, особа викрадає які-небудь документи, що містять на його думку державну таємницю, де насправді такої не міститься.
При передачі таких документів іноземній державі, іноземній чи організації їхнім представникам предмет злочину трансформується в знаряддя злочину, але, оскільки документи ці не містять державної, таємниці, ми говоримо про замах з негідними коштами.
Савченко А.В., Кузнецов В.В., Штанько О.Ф. Сучасне кримінальне право України. - К.: Паливода, 2006. – С. 236-237.
Жеваков Р. Спецразведка для спецагента // Журнал „Национальная политика”. - №3. – 2004. – С.34-35.
Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка. — К.: Каннон, А.С.К., 2003. – С. 546.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.