1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Поняття об’єктивної сторони злочину 4
2. Значення об’єктивної сторони злочину 7
ВИСНОВОК 12
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 14
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
15
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Кримінальне законодавство України встановлює кримінальну відповідальність тільки за конкретні суспільне небезпечні діяння (дію або бездіяльність), передбачені законом як злочин (ч.1 ст. 2, ч.1 ст.11 Кримінального кодексу України). Як і будь-який акт вольової поведінки людини, злочин являє собою єдність його зовнішніх (об'єктивних і внутрішніх (суб'єктивних) властивостей і ознак. Зовнішня сторона злочину утворює його об'єктивну сторону, а внутрішня - його суб'єктивну сторону.
Визнаючи нерозривний зв'язок об'єктивних і суб'єктивних ознак злочину, наука кримінального права в той же час вивчає їх окремо, що необхідно для їх більш глубокого розуміння. Такий підхід дозволяє глибше пізнати об'єктивну і суб'єктивну сторони злочину, що складають у реальній дійсності єдиний і неподільний акт злочинної поведінки.
Об'єктивна сторона є одним з елементів складу злочину. Цей елемент охоплює ознаки, що характеризують злочин з точки зору його зовнішнього прояву. Це ті його ознаки, в яких проявляється зовні процес вчинення суспільне небезпечного діяння і які відповідають на запитання - як було вчинено злочин.
На відміну від інших структурних частин складу злочину він містить більше інформації, необхідної для кваліфікації діяння. У більшості описових диспозицій статей Особливої частини Кримінального кодексу (далі КК) відображається саме об'єктивна сторона складу злочину. Зміст ознак цього елементу часто є критерієм розмежування суміжних складів злочину. Реальне дослідження ознак об'єктивної сторони складу злочину допомагає таким чином дати точну правову оцінку суспільне небезпечних діянь, що в свою чергу, зумовлює забезпечення законності у процесі боротьби зі злочинністю.
У суспільних явищах завжди необхідно відрізняти їх фактичні, об'єктивні риси та суспільний характер, сенс, глузд, тобто їх суспільне явище.
В об'єктивній стороні злочину процес вчинення злочину характеризується з боку послідовного розвитку тих подій і явищ, які починаються злочинною дією (бездіяльністю) і закінчується настанням злочину, злочинних наслідків.
Зовні злочин постає своєю чинною стороною і саме тими змінами, які він спричиняє. Якщо мова йде про злочин, то насамперед і головним чином йдеться про його наслідки (насамперед смерті при вбивстві, майнові збитки при викраденні тощо).
Але злочин - це тільки його шкідливі наслідки. Злочин - це взагалі процес певної поведінки людини, який точиться в просторі і часі, за певними обставинами. Злочин містить у собі різноманітні види поведінки людини, а також дію різних сил природи, які людина використовує для своїх потреб, фізичні чи хімічні або інші властивості речовин, знарядь, здібності тварин чи птахів та всі інші властивості для того, щоб досягнути бажаних нею наслідків - змін в оточуючому суспільному середовищі.
Отже, злочин - це передбачене Кримінальним кодексом суспільне небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину.
Умовно процес вчинення злочину з точки зору його об'єктивної сторони можна поділити на три етапи:
Дія (бездіяльність). Це перший, початковий етап вчинення злочину. При чому в об'єктивну сторону злочину дія входить не цілком, а лише його зовнішня, виконавча, фізична сторона. Це та сторона дії, яку можна побачити присутнім, зрозуміти і визначити - місце, час, обставини та використані при цьому засоби і знаряддя. Злочинна дія завжди чиниться в певних умовах. Тому діяння завжди треба брати та оцінювати не ізольовано, а з урахуванням усіх умов і обставин. Як кажуть філософи - все визначається місцем, часом та обставинами.
Причинний зв'язок як об'єктивно існуючий взаємозв'язок речей і явищ в природі. Злочин як і будь-яка суспільне істотна дія чинить певні зміни в суспільному житті, які в свою чергу викликають подальший розвиток подій. Такий розвиток може мати різні напрямки залежно від характеру дії (бездіяльності).
Злочинні наслідки, тобто ті зміни, до яких призводить злочин і які є суспільне небезпечною шкодою.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.