1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження обставин, що обтяжують покарання 5
1.1. Поняття кримінальної відповідальності 5
1.2. Поняття та ознаки покарання 11
1.3. Загальна характеристика обставин, що обтяжують покарання 15
Розділ 2. Аналіз окремих обставин, що обтяжують покарання 24
2.1. Вчинення злочину особою повторно та рецидив злочинів 24
2.2. Вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою 28
2.3. Вчинення злочину на ґрунті расової, національної чи релігійної ворожнечі або розбрату 33
2.4. Вчинення злочину в стані сп'яніння 35
Розділ 3. Закордонний досвід застосування обставин, що обтяжують покарання 38
3.1. Італія 38
3.2. Німеччина 41
Висновки 43
Література 45
Інтервал:
1,4
Кількість сторінок:
46
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Кримінальна відповідальність – один з видів юридичної відповідальності, яка в свою чергу є частиною суспільної відповідальності. Соціальна (суспільна) відповідальність – це підзвітність кожного члена суспільства, положеність до відповіді, обов'язок дати звіт про свою суспільну поведінку. Відповідальність взагалі – значить обов'язок дати відповідь за свою суспільну поведінку і прийняти осуд, його негативні суспільні наслідки.
Відповідальним є той, хто зобов'язаний; хто не зобов'язаний, той не відповідає.
Філософським обґрунтуванням відповідальності є детермінованість поведінки людини – можливість вибору способу діяти чи відмовитися від дії.
Оскільки особа має можливість діяти тим чи іншим чином або зовсім відмовитися від дії, то суспільство утворює відповідні норми для спрямованості суспільної поведінки особи, для приведення до відповідності можливу поведінку з повинною бути, з вимогливою і покладає обов'язок на особу дати звіт за відхилення від належної поведінки, а також отримати за нього засудження [11].
Будь-яка відповідальність настає внаслідок порушення певних суспільних норм – моральних, громадських організацій, юридичних.
Звідси виникають види відповідальності:
моральна (за порушення моральних норм поведінки);
громадська (за порушення правил, які встановлюють громадські організації);
юридична (за порушення юридичних норм). Кожен вид відповідальності має примусовий характер [11].
Отже, юридична відповідальність – це юридичний обов'язок порушника юридичної норми дати звіт про свою суспільну поведінку та сприйняти відповідні міри державного примусу і громадського осуду.
Юридична відповідальність як юридичний обов'язок ґрунтується на Конституції України, на конституційних вимогах дотримання законів та правил суспільного співжиття.
У філософії відповідальність розглядають у двох аспектах:
перспективно – як усвідомлення свого обов'язку перед певною спільнотою, перед суспільством та розуміння відповідно з цим значення своєї поведінки;
ретроспективно – як відповідальність за минулу поведінку, яка суперечить суспільним нормам, правилам.
Кримінальна відповідальність є різновид юридичної відповідальності. Вона виникає з порушення кримінально-правових норм, заборон.
У статтях КК неодноразово вживається словосполучення "кримінальна відповідальність": ст. 2 – "Підстава кримінальної відповідальності", ст. 3 – "Законодавство України про кримінальну відповідальність", ст. 22 – "Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність", ст. 29 – "Кримінальна відповідальність співучасників" тощо.
Визначення поняття кримінальної відповідальності, моменту її настання в законі немає. Це дає підстави для багатьох тривалих дискусій з цього приводу.
Очевидно, треба погодитися з викладеними в літературі положеннями (М.І. Бажанов) про те, що:
по-перше, кримінальна відповідальність є одним із видів юридичної відповідальності. Вона пов'язана із вчиненням злочину, що тягне, у свою чергу, виникнення кримінально-правових відносин;
по-друге, кримінальна відповідальність не тотожна покаранню, яке є найпоширенішою формою її реалізації; можливі й інші форми:
а) визнання особи винною, що відбивається в обвинувальному вироку суду, без призначення їй будь-якого кримінального покарання. Саме так вирішується питання в ч. 4 ст. 74 КК: Особа, яка вчинила злочин невеликої або середньої тяжкості, може бути за вироком суду звільнена від покарання, якщо буде визнано, що з урахуванням бездоганної поведінки і сумлінного ставлення до праці цю особу на час розгляду справи в суді не можна вважати суспільно-небезпечною;
б) визнання особи винною із зазначенням в обвинувальному вироку конкретного виду та строку покарання, але з одночасним звільненням від його реального відбування з випробуванням (тобто з встановленням іспитового строку з покладенням на засудженого певних обов'язків) [4, 54].
Так, згідно з ч. 1 ст. 75 КК: Якщо суд при призначенні покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, а також позбавлення волі на строк не більше п'яти років, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробовуванням.
У ст. 79 КК передбачена можливість звільнення від відбування покарання з випробуванням вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років;
в) визнання особи винною із зазначенням в обвинувальному вироку конкретного виду та строку покарання, яке має бути реально відбуте;
по-третє, кримінальна відповідальність настає з моменту набрання законної сили обвинувальним вироком суду (рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня 1999 року) і закінчується моментом припинення відбування покарання, яке здійснено на законній підставі (у випадку, передбаченому ч. 4 ст. 74 КК (п. а), закінчується моментом вступу вироку у законну силу, ч. 1 ст. 75, 79 КК (п. б.), – моментом закінчення іспитового строку);
по-четверте, кримінальна відповідальність може наставати тільки на підставі норми КК. Вона покладається лише винесеним у судовому порядку обвинувальним вироком від імені держави і тільки на осіб, які вчинили злочин;
по-п'яте, кримінальна відповідальність є обов'язок особи, що вчинила злочин, відповісти за своє діяння, перетерпіти передбачені законом і конкретизовані у вироку суду обмеження своїх прав і свобод, якщо вони будуть на цю особу покладені.
Отже, кримінальна відповідальність – це обов'язок особи, яка вчинила злочин, нести відповідальність за це перед державою і перетерпіти передбачені законом і конкретизовані у вироку суду обмеження своїх прав і свобод, якщо вони будуть на цю особу покладені.
Кримінальна відповідальність здійснюється в межах кримінально-правових відносин, через які вона реалізується. Елементом цих правовідносин є:
юридичний факт, з яким пов'язане виникнення правовідносин, – діяння, передбачене нормою КК;
суб'єкти правовідносин: з одного боку, – це особа, що вчинила злочин, з другого – держава в особі уповноважених на те органів: дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду й органів, які виконують покарання.
зміст прав і обов'язків суб'єктів правовідносин: у особи, що вчинила злочин, – обов'язок нести відповідальність у вигляді зазначених у вироку обмежень прав і свобод та право – щоб ці обмеження мали виключно справедливий характер, базувалися тільки на законі. Зі свого боку, органи, які репрезентують державу в цьому правовідношенні, мають право застосовувати до особи, яка вчинила злочин, передбачені законом заходи державного примусу, але їх обов'язок – суворо дотримуватися вимог закону на всіх стадіях розгляду справи [4, 55].
Об'єктом правовідносин виступають свободи і права (особисті й майнові) особи, яка вчинила злочин, і які мають бути обмежені в рамках санкції статті, за якою вона засуджується, що й буде визначено у судовому вироку.
Кримінально-правові відносини взаємодіють з паралельно існуючими з приводу вчинення злочину кримінально-процесуальними і кримінально-виконавчими правовідносинами. Як бачимо, вчинення злочину породжує комплекс правовідносин. Всі вони тісно пов'язані одне з одним.
Коли виникають кримінальні правовідносини і коли вони припиняються?
Найбільш поширеною позицією в теорії є та, згідно з якою кримінальні правовідносини виникають у зв'язку з юридичним фактом – вчиненням злочину.
Саме відтоді виникають права й обов'язки суб'єктів цього правовідношення, які були викладені вище.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.